Górnik 09 doceniony! Gala Sportu 2016

Podczas tegorocznej Gali Sportu, która odbyła się 11 kwietnia w hali widowiskowo-sportowej także KS Górnik 09 został doceniony za ubiegłoroczne zmagania. Na scenie pojawił się trener seniorów i juniorów, legenda sportu Jerzy Wijas, który odebrał symbolicznie przekazany puchar za zdobycie Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Katowice w sezonie 2015/2016 (fot. ITVM)

- Wielkie gratulacje dla trenera i drużyny za walkę w każdym meczu oraz w efekcie zwycięstwo w pucharze. - mówi prezes KS Górnik 09, Łukasz Granek. - Razem z całym zarządem wierzymy, że w następnej fazie zespół także pokaże się ze swojej najlepszej strony.

Klub podczas Gali reprezentowali (fot. od prawej): Jerzy Wijas, Mirosława Piechota, Magdalena Tadra, prezes Łukasz Granek, Marcin Kubica, Joanna Frysztacka.