GÓRNIK 09 - SILESIA KATOWICE

W czwartek 22 września 2016 r. na stadionie Górnika młodziki rozgrywają spotkanie z Silesią Katowice. Od samego początku mecz układa się po naszej myśli. Dużo walki, akcji i gry kombinacyjnej powoduje, że dość szybko obejmujemy prowadzenie po strzale Mikołaja Pławeckiego. Niestety po strzelonym golu coś się stało z nasza skutecznością i w myśl starego przysłowia, że niewykorzystane sytuacje się mszczą, tracimy gola.

Druga połowa to również dużo walki, determinacji i chęci wygrania przez obie drużyny. Wojnę nerwów wygrywają nasi chłopcy, gdyż za zagranie piłki ręką w polu karnym dostajemy w prezencie rzut karny. Do piłki podszedł Mikołaj Pławecki i pewnym strzałem pokonuje bramkarza drugi raz w tym spotkaniu, ustalając wynik na 2:1.

Spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem i pozostajemy niepokonani na własnym stadionie!

BRAWO CHŁOPAKI!!!

tekst i foto: Maciej Głowacki