MKS Mysłowice na feriach

W minioną sobotę trzy grupy dziecięco-młodzieżowe, w łącznej liczbie 43 osób, wyjechały na obóz piłkarski do Głuchołazów, mieszczących się na terenie woj. opolskiego. To pierwszy tego typu pobyt zorganizowany pod egidą nowo powstałego MKS Mysłowice, który powstał z połączenia dwóch mysłowickich klubów – KS. „Górnik 09” Mysłowice oraz K.S. „Górnik Wesoła”.

Pod okiem trenerów poszczególnych drużyn zawodnicy przygotują się do wiosennego sezonu ligowego. Do dyspozycji młodych zawodników i poprawy ich sprawności fizycznej oddane zostaną boiska ze sztuczną murawą, hala sportowa, a także siłownia. Po przepracowanych rzetelnie treningach skorzystać będę mogli również z jaskini solnej.

Zapraszamy do śledzenia fotorelacji na profilach społecznościowych poszczególnych grup rozgrywkowych.

Zawodnikom życzymy wytrwałości w pochłanianiu wiedzy teoretycznej i praktycznej, trenerom w przekazywaniu jej, a wszystkim uczestnikom powrotu do domu bez kontuzji.