Porażka w pierwszym meczu rundy wiosennej

Po ciekawym, pełnym walki meczu, Górnik musiał uznać wyższość Rozwoju. Mimo gry przeciw składającej się prawie w pełni z zawodników, na codzień występujących na boiskach 1-ligowych, nasi zawodnicy podjeli ambitną walkę. Zaś wynik 5:1 dla gospodarzy, nie oddaje tego, że długimi momentami nasi piłkarze, byli równorzędnym przeciwnikiem.

Gola dla "Kociny" strzelił debiutujący w naszych barwach Paweł Małolepszy, zachowując zimną krew i wykorzystując błąd bramkarza oraz obrońcy "Rozwoju".

Na uwagę zasługuje również debiut wychowanka naszego klubu - Daniela Hermyt. W meczu również zadebiutowali: Dominik Rado oraz nasz nowy bramkarz Damian Łach - który miał dziś mnóstwo pracy między słupkami, a kilkakrotnie ratował drużynę z opresji.

Rozwój II Katowice – Górnik 09 Mysłowice 5:1 (2:1)
1:0 – Żak, 15 min
1:1 – Małolepszy, 17 min
2:1 – Żak, 20 min
3:1 – Gielza, 49 min
4:1 – Kozłowski, 51 min
5:1 – Żak, 81 min

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami meczu.

Już za tydzień zainaugurujemy rozgrywki rundy wiosennej na naszym boisku. Zachęcamy do przybycia i dopingowania naszej drużyny.