Zwycięski sparing z Gieksą!

W sobotnie popołudnie drużyna trampkarzy trener Pauli Wachulec rozegrała sparing z zespołem GKS Gieksa Katowice. Mecz zakończył się wynikiem 1:9.

Drużyna przeciwnika reprezentowana była przez zawodników rezerwowych, którzy mieli możliwość pokazania się przed trenerem. Zespół GKS-u w tej rundzie będzie rywalizował z nami na ligowych boiskach w IV lidze okręgowej trampkarzy C2.

Do ligi wprawdzie pozostały jeszcze dwa tygodnie, natomiast był to ostatni sprawdzian przed meczem mistrzowskim, na który już dziś serdecznie zapraszamy.

Gratulacje dla zawodników Górnika, którzy mieli możliwość grania w tym meczu. Bardzo cieszy występ 3 zawodników z rocznika 2004 ( Zawada, Włodarczyk, Pławecki), którzy dzielnie i bez żadnej różnicy rywalizowali ze swoimi starszymi o 2 lata kolegami.

Skład: Włodarczyk - Stachoń M, Kaczmarczyk, Krefta M, Krefta T, Kaczmarek K, Cieślik W, Janosz, Patalas, Zawada, Stachoń, Ł. Pławecki.

Bramki strzelali: Cieślik Wojciech x3, Zawada Jacek x3, Krefta Marcin, Janosz Damian, Kaczmarek Kamil.

Zapraszamy na kolejne rozgrywki 2.04.2016 r.:
KS Górnik 09 Mysłowice - MKS Pogoń Ruda Śląska
godzina 9:00 na Stadionie KS Górnik 09 Mysłowice ul. Gwarków 13.